Дата: 03.04.2024 15:32

Фото без описуУвага!

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918. Новий документ розширює напрями державної підтримки аграріїв, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі, та збільшуються суми виплат.

З 1 травня по 30 червня 2024 року Державний аграрний реєстр (ДАР) розпочне приймати заявки на отримання дотації на ВРХ, кіз та овець. Громадяни, які мають у власності від 3 до 100 голів худоби, або від 5-500 голів кіз та/або овець можуть подавати заявки. Тварини мають бути ідентифіковані та зареєстровані відповідно чинного законодавства.

Дотація передбачає 7000 грн. на одну корову та 2000 грн. на одну голову кіз та/або овець.

Заявки на отримання бюджетної допомоги подаються в ДАР після оприлюднення оголошення про початок прийому: з 1 травня по 30 червня 2024 року. (посилання на Державний аграрний реєстр: www.dar.gov.ua).