3-тій модуль з комунікації та промоції громади, що проводила Агенція трансформації «М.СLASS».

Дата: 22.04.2024 15:48

11-12 квітня у м. Львові відбувся 3 модуль з комунікації та промоції громади, що проводила Агенція трансформації «М.СLASS» у рамках проєкту «Двигуни громад» у якому взяли участь представники громад Львівщини і партнери проєкту USAID «Говерла».
Представникам громад розказували для чого потрібна промоція та які інструменти потрібно використовувати для промоції громади, наводили різні приклади, а також особливу увагу приділили стратегічній комунікації. Ділилися досвідом тренери Світлана Блінова, координаторка Cities4Cities| United4Ukraine, експертка з комунікацій. Остап Процик, радник міського голови Львова, експерт з комунікацій, координатор резиденцій ініціативи Cities4Cities| United4Ukraine.

Щиро дякуємо  тренерам з команди М.CLASS та проєкту USAID HOVERLA.