Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Дата: 30.04.2024 08:22
Кількість переглядів: 66

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Фото без опису

 

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!

Неконтрольоване й безкарне викидання сміття в непризначених для цього місцях, створення на приватних ділянках розсадників бур’яну та смітників, вивід каналізаційних скидів до річкової мережі, захаращеність земельних ділянок, що не використовуються, ігнорування власниками будинків та квартир стану прибудинкових територій стало серйозною проблемою Сокільницької  громади.

Відповідальність за недотримання правил благоустрою передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Так, порушення     державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян; на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Згідно ст. 255 КУпАП, протоколи про адміністративні правопорушення будуть складатись:       

- посадовими особами, уповноваженими на те виконавчим комітетом сільської ради;

- уповноваженими представниками поліції.

У подальшому вказані адміністративні протоколи будуть передаватися для розгляду та накладення штрафу до адміністративної комісії виконавчого комітету. Інформація про порушників буде висвітлюватися у встановленому законом порядку назагал.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора