Дата: 09.05.2024 17:20

Учасники заходу: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, народні депутати Укаїни, представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, наукових установ, громадських об’єднань, мешканців громад, громадських активістів.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:
Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:
Код доступу: 12345
Час початку заходу: 11:00

Під час авторизації у ZOOM у полі «Your name» обов’язково зазначте Прізвище та Ім’я (повністю), а також скорочену назву ОМС або громадського об’єднання, яке ви представляєте.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» у рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».