Увага вакансія!

Дата: 14.05.2024 09:08

Сокільницька сільська рада проводить добір на зайняття посади провідного спеціаліста з організації ведення документообігу загального відділу сільської ради, до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12-місячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, вища освіта (магістр, спеціаліст).

Основні обов’язки: здійснення організації роботи із зверненнями громадян та ведення діловодства, забезпечення ведення обліку, реєстрації та систематизації документів, робота із вхідною та вихідною кориспонденцією.

Резюме просимо направляти на електронну пошту сільської ради: sokil_rada@ukr.net. Для проходження попередньої співбесіди просимо звертатись до головного спеціаліста з кадрової роботи – Міцкевич Лариси Олександрівни, роб.тел. 227-06-45, моб.тел. 097-606-59-16.