Дата: 06.06.2024 18:16

Чудова ініціатива у громаді для заохочення школярів, до нових звершень та перемог.Фото без опису

На останньому дзвінку учнів Сокільницького ліцею нагородили іменною премією від підприємиці Юлії Городечною.

Переможці цьогорічної премії отримали сучасні та швидкі планшети Lenovo Tab M11.

Залізнюк Анастасія (9 клас)

Чорна Юлія (10 клас)

Андрейчук Анастасія (10 клас)

Дацишин Анна-Марія (11 клас)

Ковалик Христина (11 клас)

Обрали переможців колегіальним рішенням президії премії та вчительського комітету. До уваги брали не лише високу успішність, а й позашкільні досягнення.

«Відзнака для талановитої учнівської молоді - гарний приклад та гідний вчинок. Діти - наше майбутнє: світле, успішне та патріотичне! Приємно, що попри війну, кризу та загальну ситуацію в країні підприємці шукають можливості підтримувати тих, хто вже за кілька років творитиме сучасну історію нашої України», - каже голова Сокільницької громади Тарас Сулимко.