Учні 7-Б класу Сокільницького ліцею відвідали етно-комплекс "У Дворі".

Дата: 11.06.2024 09:02

Фото без описуФото без описуФото без опису

Цікаво і позитивно завершили навчальний рік учні 7-Б класу із своїм класним керівником Сулипою Ольгою Михайлівною.
У неділю 9 червня наш клас відвідав етно-комплекс "У Дворі", розташований у мальовничих Сколівських Бескидах, у селі Підгородці. Діти із задоволенням провели час на майстер-класі з випікання хліба, де навчилися готувати справжній хліб на дровах. Кожен отримав хліб, спечений власноруч. Також відвідали музей бойківської культури та побуту, де змогли побачити як вариться їжа у справжній печі, як ткали полотно на ткацькому верстаті, мололи зерно на жорнах. Ми навчилися збивати натуральне масло з подальшою дегустацією його. У музеї ми дізналися про українську вишивку, побачили її красу і унікальність та мали змогу зробити фото у найстарішому вбранні, яке створювалося з натуральних полотен конопляних чи лляних. Ще ми відвідали кам"яне підземелля, основа маєтку замкового типу власника Станіслава Петруського XIX ст., винний погріб.
Потім ми відвідали водоспад Сопіт у Сколівських Бескидах, а на завершення нашої мандрівки весело провели час на березі річки.