Учні 5-6 класів Сокільницького ліцею ім.І.Франка долучилися до великого свята руху під назвою #MOVEWeek.

Дата: 02.06.2024 09:46

Фото без описуФото без опису

MOVE Week – це щорічна глобальна подія, яка демонструє переваги активного способу життя та регулярних занять спортом і фізичною активністю. Протягом тижня по всій Європі відбуватимуться спортивні заходи, головною метою яких є популяризація різних форм руху та здорового способу життя. Це дозволить заохотити дітей цікавими руховими завданнями з раннього віку!

Учні виконали патріотичну руханку під пісню "Тереза і Марія" від alyona alyona та Jerry Heil, вдосконалювали й старанно опановували для них нові навчальні модулі такі як:

Гандбол,Регбі-5,флорбол,бадмінтон,та зіграли футбол з однолітками Годовицького ліцею.

Ця гра принесла нам не тільки величезне задоволення, але й дала змогу покращити наші навички, зміцнити командний дух та весело провести час разом.

#ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekUkraine2024

#MOVINGPEOPLE #MOVEWeekUkraine #FindYourMOVE #actforhealth #UBS