Молодша група військово-патріотичного гуртка "Сокіл-Джура" Годовицького ліцею пройшла 3-х денне таборування.

Дата: 18.06.2024 12:26

Фото без описуФото без описуФото без опису

Молодша група військово-патріотичного гуртка "Сокіл-Джура" Годовицького ліцею пройшла 3-х денне таборування присвячене 133 річниці з дня народження Євгена Коновальця.
Гуртківці побували в музеї провідника, засновника УВО та ОУН, командира Січових стрільців, полковника Героя України Євгена Коновальця.

В програмі таборування було проходження туристичної смуги перешкод, відпрацювання підйомів та спусків на крутих схилах гори Берковиця. А також учні купалися в озері, а вечорами біля вогнища співали патріотичні та туристичні пісні. В останній день вболівали за наших футболістів-односельчан, які брали участь та стали переможцями в футбольному турнірі присвяченому 133-ій річниці з дня народження Євгена Коновальця.