Учні 10 класу Сокільницького ліцею подорожували Карпатами.

Дата: 19.06.2024 09:38

У суботу і неділю 15-16 червня учні 10 класу зі своїм класним керівником Оленою Іванівною Потовською та батьками побували на дводенній екскурсії, на якій мали змогу побачити багато цікавого та захоплюючого. Спочатку ми відвідали найбільший в Україні реабілітаційний центр бурих ведмедів, створений у 2011 році на території Національного природного парку "Синевир" на Закарпатті. Потім милувалися красою найбільшого озера Українських Карпат, розташоване у гірському масиві Внутрішні Горгани, яке в народі ще називають "Морським Оком". На другий день перед нами відкрилися неймовірні пейзажі з однієї з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава - гори Гимба. На завершення нашої незабутньої мандрівки при підніжжі гори Гимба на потоці Пилипець ми побачили одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття - водоспад Шипіт.