Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 02.04.2024 - 26.04.2024

Дата: 27.05.2024 10:00

Звіт про минулу поїздку.

Кілометраж був рекордним- понад три тисячі кілометрів. Туди- через Умань, Кропивницький, по всій лінії фронту. Назад- через Харків на Київ.

По автомобілях- відвезли:

✔️ Volkswagen T4- 5 штурмова;

✔️ Ford Ranger- 24 бригада, Дружківка;

✔️ Mercedes ML- 72 бригада, Костянтинівка.

Забрали з фронту на ремонт:

✔️ Land Rover- 24 бригада;

✔️ Land Rover- 5 штурмова.

Відвезли також:

✔️ fpv дрони на "Азов", на зведену Стрілецьку бригаду, на 125, 80, 72, 24, на Нацгвардію;

✔️ П'ять коптерів Mavic 3T;

✔️ На військові частини 24, 80 бригад і "Азову" відправлено запчастини для авто;

✔️ Ліки, ласощі;

✔️ 15 маскувальних сіток для 125 і 51 бригад;

✔️ Для бойової системи управління «Кропива»- 2 ноутбуки і 4 планшети (80 бригада);

✔️ Для третьої штурмової- змінний військовий одяг.

Запам'яталися три волонтерські кухні- смачнішої їжі немає ніде. На одній з них ми бачили стільки шевронів, що я навіть припустити не міг існування такого різноманіття. На іншій кухні, за Павлоградом, був вражений кількістю домашніх закруток. Ми теж ніколи не приїжджаємо до них з порожніми руками.

Третя волонтерська кухня, під Лиманом, взагалі виїхала майже на трасу, і край поля годувала військових та волонтерів. Три великі казани з пловом, кава, чай- смачнішого плову я не їв ніколи. Всі три волонтерські команди працюють цілодобово, і це вражає. Не всі втомилися від війни, дякую їм від всього серця.

Боремось, працюємо і всіма силами наближаємо Перемогу. Кожен на своєму місці може зробити все, що в його силах.

Слава Україні!
Слава Нації!