Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 26.04.2024 - 03.05.2024

Дата: 06.05.2024 10:05

Фото без описуФото без опису

Як там у нас кажуть?- "Давайте вже після Свят". Але війна змінила пріоритети, і ми живемо війною до, під час, і після Свят цілодобово.

Розуміючи, що кожна хвилина є безцінною у захисті життів наших воїнів, ми повезли на фронт перед Великоднем дрони.

Розділившись на три окремі маршрути, ми доставили на передову 500 дронів fpv, 14 квадрокоптерів Mavic 3T та кілька відремонтованих "мавіків".

Наші пташки були результативними, бо вже на зворотньому шляху ми отримали від хлопців відео утилізації окупантів за допомогою наших дронів. На превеликий жаль, не можу тут його викласти в оригіналі, бо фейсбук заблокує акаунт, і я не зможу привітати громаду з Великодніми Святами.

Відвезли ще нашим бійцям маскувальні сітки і великодні подарунки. Забрали на ремонт буса.

І готуємось до поїздки одразу після Свят.

Слава Нації!

Смерть ворогам!