Відбувся 3-ьох денний базовий тренінг "Молодіжний працівник" проєкту «Ініціатива«Молодіжний працівників» в якому взяли участь працівники Сокільницької сільської ради.

Дата: 24.06.2024 11:22

Фото без описуФото без описуФото без опису

Тренінг проходив у Львові з 19.06-21.06.

Під час тренінгу учасники вивчили :

• що таке молодіжна політика;
• який її цикл;
• принципи роботи з молоддю.

«Молодь – це насамперед наше теперішнє, а не лише майбутнє». Робота з молоддю – одна з головних сфер у суспільстві, на ній потрібно зосереджувати сили. Необхідно допомагати молодим людям знаходити себе, самореалізовувати, розкривати свій потенціал.

«Цей захід було проведено Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в рамках «Ініціатива «Молодіжний працівник» — Львів, Полтава, Житомир», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу необов’язково відображає погляди USAID та Уряду США».