Вакансія головного спеціаліста юридичного відділу сільської ради за строковим трудовим договором

Дата: 17.07.2024 16:38

Сокільницька сільська рада прийме на роботу працівника на посаду головного спеціаліста юридичного відділу сільської ради за строковим трудовим договором на час відпустки по вагітності та пологах основного працівника.

Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, вища юридична освіта (магістр, спеціаліст), стаж роботи в галузі права.

Основні обов’язки: ведення судових справ, захист прав та представництво інтересів у судових засіданнях, підготовка, формування пакету документів та подання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів, пояснень, заперечень, інших заяв та клопотань.

Резюме просимо направляти на електронну пошту сільської ради -sokil_rada@ukr.net та електронну пошту юридичного відділу – juristysokil@gmail.com.

Для проходження попередньої співбесіди просимо звертатись до головного спеціаліста з кадрової роботи – Міцкевич Лариса Олександрівна, роб.тел. 227-06-45, моб.тел. 097-606-59-16.