Привітання від голови громади з нагоди визначних державних свят.

Дата: 23.08.2024 16:00

Вітаю Вас з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України!

Країна відзначає не лише державне свято, а й вшановує незламний дух нашого народу, його боротьбу за власний шлях та гідність. Про волю мріяли наші предки, боролися віками, щоб здобути споконвічне право називатися народом, говорити рідною мовою, жити вільними і незалежними людьми на своїй землі.

Сьогодні - свято торжества сили духу Народу, який захищає свою землю. Україна починається із кожного з нас: із наших оптимістичних думок, патріотичних переконань. Нас об'єднує спільна мета - перемога над ворогом, сучасна, процвітаюча та сильна держава.

У День Незалежності побажаймо один одному здобути мир і спокій у нашій країні. Єдності нам, бо в ній – сила, здійснення найкращих мрій, плідної праці в ім'я нашої України, світлого майбутнього наших дітей.

З повагою,                                                                                                                       Тарас СУЛИМКО
сільський голова