ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 17.09.2024 16:17

ОГОЛОШЕННЯ

Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області повідомляє, що 16.09.2024 року Львівським окружним адміністративним судом (суддя: Москаль Р.М.) було відкрито загальне позовне провадження в адміністративній справі №380/18864/24 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Транс-Сервіс-1» до Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області про визнання протиправним та скасування рішення Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області від 15.08.2023 № 820 «Про внесення змін до генерального плану с. Басівка Львівського району Львівської області», яке має ознаки нормативно-правового акта органу місцевого самоврядування.

Справу розглядатиме Львівський окружний адміністративний суд у складі судді Москаля Р.М. одноособово в порядку загального позовного провадження.

Підготовче засідання у даній справі призначено на 03 жовтня 2024 року о 10:30 год., яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м. Львів, вул. Чоловського, 2, перший поверх, зал засідань №8).