Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу

Дата: 26.09.2024 11:10

Якось у всьому об'ємі допомоги фронту губиться тема медицини. Не висвітлював окремо, але кожного разу, з кожною поїздкою розвозили по госпіталях, медичних центрах і військових частинах ліки, матеріали для перев'язки, операційні, мазі, памперси, засоби гігієни, вітаміни. Велику кількість, скільки могли.

Географія- вся Україна, бо госпіталі є скрізь. Харків, Суми, Запоріжжя, Південь, Курський напрямок, Донбас.

Дотепер ми справлялися, але зараз є нестача у знеболювальних препаратах, протигрипозних, протиопікових, у перев'язочних матеріалах. Цього всього потрібно багато- і на фронт, і у госпіталі. Воїни, які втрачають на фронті здоров'я, потребують нашої допомоги впродовж всього періоду лікування і реабілітації.

Співчуття і вдячність до тих, хто обороняв нас і потребує зараз нашої участі, є запорукою ментально здорового суспільства. Поранені воїни мають відчувати нашу підтримку.

Буду вдячний за допомогу кожному, хто доєднається. Разом ми зможемо більше.

Слава Нації!