Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 19.08.2024-27.09.2024

Дата: 30.09.2024 11:16

За три останні тижні організовано три поїздки на фронт.

Три напрямки- Північ, Схід, Південь.

По машинах ситуація важка. Ми постійно забираємо понівечені авто з фронту, які ще можна зремонтувати, і намагаємось дати транспорт назаміну. Без повнопривідних автомобілів, якими перевозяться бійці, зброя, боєприпаси, їжа і вода, неможливо виконувати бойові задачі. Автомобіль часто рятує життя поранених воїнів. Тому авто є одним з пріоритетів, як базова необхідність.

Отже, віддали:

✔️ Nissan Navara- Часів Яр;

✔️ Ford Transit- Суми;

✔️ Volkswagen Т4- Запоріжжя;

✔️ Hyundai Tucson- Куп'янськ;

✔️ Honda CR-V- Селідове.

З фронту забрали на ремонт:

✔️Jeep Cherokee;

✔️ Opel Campo;

✔️ Nissan Navara;

✔️ Volkswagen Т4.

Розвезли по частинах закуплені сільрадою дрони, підривні машинки, тепловізійні приціли, генератори, засоби зв'язку, маскувальні сітки.

І, як завжди- запчастини, ліки, ласощі.

Немає українця, який не втомився від війни. Я вдячний кожному, хто незважаючи на втому, живе майбутньою Перемогою і робить все, що може, іноді понад сили і можливості. Хто розуміє, що збереження державності є єдиною гарантією існування народу і майбутнього наших дітей.

Україна- понад усе!