Громадське обговорення співробітництва територіальних громад.

Дата: 11.05.2023 12:44

Про початок громадського обговорення співробітництва територіальних громад

Відповідно до пункту другого статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» на підставі рішення Сокільницької сільської ради від 03.05.2023 № 713 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», розпорядження сільського голови від 11.05.2023 № 39-р « Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад» Сокільницькою сільською радою проводиться громадське обговорення пропозиції Солонківської сільської ради щодо співробітництва у формі реалізації спільного проекту «До розвитку територіальних громад разом».

Громадське обговорення починатиметься з моменту опублікування оголошення на сайті Сокільницької сільської ради у розділі Оголошення за посиланням:  https://sokilnyky-rada.gov.ua/news/1683798770/

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення приймаються до 13.05.2023 із зазначення власного і’мя та прізвища на електронну скриньку: sokil_rada@ukr.net
Телефон приймальні: (032) 227-06-45

Рішення Сокільницької сільської ради від 03.05.2023 № 713 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад»